Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M5KP40AE3
M5KP40AE3
M5KP40AE3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M5KP40AE3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M5KP40AE3
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO204AR
Product parameter
Αριθμός μέρος M5KP40AE3 Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 4027 pcs Φύλλο δεδομένων M5KP5.0A - 110CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 1
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 44.4V Τάση - Ανάλυση (Min) 40V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 5000W (5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 78A Πόλωση DO-204AR, Axial