Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > M5KP33CA
M5KP33CA
M5KP33CA
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά M5KP33CA με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος M5KP33CA
Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Περιγραφή TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO204AR
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος M5KP33CA Κατασκευαστής Microsemi Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 5034 pcs Φύλλο δεδομένων M5KP5.0A - 110CA(e3)
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 36.7V
Τάσης - ράμπας 1 Τάση - Ανάλυση (Min) 33V
Τάσης - Ανάλυση DO-204AR Τύπος Zener
Σειρά Military, MIL-PRF-19500 Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Προστασία γραμμής ισχύος 5000W (5kW)
Ισχύς - μέγιστη παλμός 94A Πόλωση DO-204AR, Axial