LX8384-33IP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8384-33IP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8384-33IP
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LDO 3.3V 5A TO220
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8384-33IP Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LDO 3.3V 5A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6048 pcs Φύλλο δεδομένων LX8384
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Έξοδος 3.3V
Τάση - Είσοδος 4.75 V ~ 10 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C