LX8384-15CDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LX8384-15CDD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LX8384-15CDD
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 5A TO263
Product parameter
Αριθμός μέρος LX8384-15CDD Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IC REG LDO 1.5V 5A TO263 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5254 pcs Φύλλο δεδομένων LX8384
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Έξοδος 1.5V
Τάση - Είσοδος 4.75 V ~ 10 V Σειρά -
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 125°C Αριθμός Εξόδων 1