Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT50DSK60T3G
APTGT50DSK60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT50DSK60T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT50DSK60T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MOD TRENCH DL BUCK CHOP SP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT50DSK60T3G Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 5633 pcs Φύλλο δεδομένων APTGT50DSK60T3GPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3
Σειρά - Ισχύς - Max 176W
Συσκευασία / υπόθεση SP3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 3.15nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος Trench Field Stop Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Dual Buck Chopper 600V 80A 176W Chassis Mount SP3
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 80A