Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGT50DDA120T3G
APTGT50DDA120T3G
APTGT50DDA120T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGT50DDA120T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGT50DDA120T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MOD IGBT TRENCH BOOST SP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGT50DDA120T3G Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 1973 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGT50DDA120T3G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3
Σειρά - Ισχύς - Max 270W
Συσκευασία / υπόθεση SP3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 175°C (TJ)
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 3.6nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος Trench Field Stop
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module Trench Field Stop Dual Boost Chopper 1200V 75A 270W Chassis Mount SP3 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 75A Διαμόρφωση Dual Boost Chopper