Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGF75DDA120TG
APTGF75DDA120TG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGF75DDA120TG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGF75DDA120TG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MODULE NPT BOOST CHOP SP4
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGF75DDA120TG Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 5480 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTGF75DDA120TG
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 75A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP4
Σειρά - Ισχύς - Max 500W
Συσκευασία / υπόθεση SP4 Θερμοκρασία λειτουργίας -
NTC θερμίστορ Yes τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 5.1nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Dual, Common Source 1200V 100A 500W Chassis Mount SP4
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 100A