Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APTGF50TL60T3G
APTGF50TL60T3G
APTGF50TL60T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTGF50TL60T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTGF50TL60T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT ARRAY 600V 65A 250W SP3
Product parameter
Αριθμός μέρος APTGF50TL60T3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT ARRAY 600V 65A 250W SP3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4555 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogSolar Solutions
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 50A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3
Σειρά - Ισχύς - Max 250W
Συσκευασία / υπόθεση SP3 Αλλα ονόματα APTGF50TL60T3GMP
APTGF50TL60T3GMP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ Yes
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 2.2nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος NPT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Three Level Inverter 600V 65A 250W Chassis Mount SP3 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 250µA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 65A Διαμόρφωση Three Level Inverter