Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - πίνακες > APTDF400AA20G
APTDF400AA20G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTDF400AA20G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTDF400AA20G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 200V 500A SP6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTDF400AA20G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE 200V 500A SP6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1300 pcs Φύλλο δεδομένων APTDF400AA20GPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.1V @ 400A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6
Ταχύτητα Fast Recovery = 200mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 60ns Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση LP4 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Standard
Διαμόρφωση δίοδος 1 Pair Common Anode Λεπτομερής περιγραφή Diode Array 1 Pair Common Anode Standard 200V 500A Chassis Mount LP4
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 750µA @ 200V Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) (ανά Diode) 500A