Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Γέφυρες ανόρθωσης > APTDF200H170G
APTDF200H170G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTDF200H170G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTDF200H170G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE MODULE FULL BRIDGE SP6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTDF200H170G Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 1083 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPTDF200H170G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Peak Reverse (Max) 1.7kV
Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 3V @ 200A Τεχνολογία Standard
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP6 Σειρά -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP6
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Τύπος Single Phase
Λεπτομερής περιγραφή Bridge Rectifier Single Phase Standard 1.7kV Chassis Mount SP6 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 350µA @ 1700V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 240A