APTC60DSKM35T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTC60DSKM35T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTC60DSKM35T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 600V 72A SP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APTC60DSKM35T3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 600V 72A SP3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5484 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5.4mA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 35 mOhm @ 72A, 10V Ισχύς - Max 416W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση SP3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 14000pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 518nC @ 10V
FET Τύπος 2 N-Channel (Dual) FET Χαρακτηριστικό Standard
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 600V 72A 416W Chassis Mount SP3
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 72A