APTC60DHM24T3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APTC60DHM24T3G με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APTC60DHM24T3G
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APTC60DHM24T3G Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 600V 95A SP3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1511 pcs Φύλλο δεδομένων APTC60DHM24T3G
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.9V @ 5mA
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SP3 Σειρά CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 47.5A, 10V Ισχύς - Max 462W
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SP3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 32 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 14400pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 300nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical
FET Χαρακτηριστικό Super Junction Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Asymmetrical 600V 95A 462W Chassis Mount SP3 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 95A