Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT85GR120JD60
APT85GR120JD60
APT85GR120JD60
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT85GR120JD60 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT85GR120JD60
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MODULE 1200V 116A ISOTOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT85GR120JD60 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT MODULE 1200V 116A ISOTOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2937 pcs Φύλλο δεδομένων APT85GR120JD60
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.2V @ 15V, 85A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227
Σειρά - Ισχύς - Max 543W
Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
NTC θερμίστορ No τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 8.4nF @ 25V
Εισαγωγή Standard IGBT Τύπος NPT
Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 1200V 116A 543W Chassis Mount SOT-227 Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 1.1mA
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 116A Διαμόρφωση Single