APT80SM120B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT80SM120B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT80SM120B
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή POWER MOSFET - SIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT80SM120B Κατασκευαστής Microsemi
Διαθέσιμη ποσότητα 5967 pcs Φύλλο δεδομένων APT80SM120(B,S)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 1mA
Vgs (Max) +25V, -10V Τεχνολογία SiCFET (Silicon Carbide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 55 mOhm @ 40A, 20V Έκλυση ενέργειας (Max) 555W (Tc)
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 235nC @ 20V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 20V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 80A (Tc) 555W (Tc) Through Hole TO-247
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)