APT50M65LLLG
APT50M65LLLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT50M65LLLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT50M65LLLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 67A TO-264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT50M65LLLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 67A TO-264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3441 pcs Φύλλο δεδομένων APT50M65(B2,L)LL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 [L] Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 33.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 694W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7010pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 141nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 67A (Tc) 694W (Tc) Through Hole TO-264 [L]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)