APT50M65JFLL
APT50M65JFLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT50M65JFLL με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT50M65JFLL
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 58A SOT-227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT50M65JFLL Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 500V 58A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2887 pcs Φύλλο δεδομένων APT50M65JFLL
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP® Σειρά POWER MOS 7®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 65 mOhm @ 29A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 520W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 19 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 7010pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 141nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 500V 58A (Tc) 520W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 58A (Tc)