Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT50GS60BRDLG
APT50GS60BRDLG
APT50GS60BRDLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT50GS60BRDLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT50GS60BRDLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 93A 415W TO247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT50GS60BRDLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 93A 415W TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9118 pcs Φύλλο δεδομένων APT50GS60BRDL(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.15V @ 15V, 50A Test Condition 400V, 50A, 4.7 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 16ns/225ns εναλλαγή Ενέργειας 755µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Σειρά -
Ισχύς - Max 415W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου Standard IGBT Τύπος NPT
πύλη Χρέωση 235nC Λεπτομερής περιγραφή IGBT NPT 600V 93A 415W Through Hole TO-247
Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 195A Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 93A