Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - Single > APT50GP60LDLG
APT50GP60LDLG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT50GP60LDLG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT50GP60LDLG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 150A 625W TO264
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT50GP60LDLG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 600V 150A 625W TO264 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4555 pcs Φύλλο δεδομένων APT50GP60LDL(G)
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 600V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 50A Test Condition 400V, 50A, 4.3 Ohm, 15V
Td (on / off) στους 25 ° C 19ns/85ns εναλλαγή Ενέργειας 456µJ (on), 635µJ (off)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-264 Σειρά -
Ισχύς - Max 625W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-264-3, TO-264AA Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου Standard
IGBT Τύπος PT πύλη Χρέωση 165nC
Λεπτομερής περιγραφή IGBT PT 600V 150A 625W Through Hole TO-264 Τρέχουσες - Συλλέκτης παλμικού (ICM) 190A
Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 150A