APT34M120J
APT34M120J
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT34M120J με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT34M120J
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 34A SOT-227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT34M120J Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1200V 34A SOT-227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2115 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT34M120J
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 25A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 960W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Αλλα ονόματα APT34M120JMI
APT34M120JMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 18200pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 560nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1200V 35A (Tc) 960W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)