APT33N90JCU3
APT33N90JCU3
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT33N90JCU3 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT33N90JCU3
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 33A SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT33N90JCU3 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 900V 33A SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2676 pcs Φύλλο δεδομένων APT33N90JCU3
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 3mA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-227 Σειρά -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 120 mOhm @ 26A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 290W (Tc)
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση SOT-227-4, miniBLOC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6800pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 270nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό Super Junction
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 900V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 900V 33A (Tc) 290W (Tc) Chassis Mount SOT-227 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 33A (Tc)