APT30N60SC6
APT30N60SC6
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT30N60SC6 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT30N60SC6
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 30A D3PAK
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT30N60SC6 Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 600V 30A D3PAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5900 pcs Φύλλο δεδομένων APT30N60(B,S)C6
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 3.5V @ 960µA
Vgs (Max) ±20V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D3Pak Σειρά CoolMOS™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 125 mOhm @ 14.5A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 219W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 2267pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 88nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 600V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 600V 30A (Tc) 219W (Tc) Surface Mount D3Pak Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)