APT30M70BVFRG
APT30M70BVFRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT30M70BVFRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT30M70BVFRG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 48A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT30M70BVFRG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 300V 48A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5906 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT30M70(B,S)VR
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 70 mOhm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 370W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5870pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 225nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 300V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 300V 48A (Tc) 370W (Tc) Through Hole TO-247 [B]
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 48A (Tc)