Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - ΑΝΟΡΘΩΤΕΣ - Single > APT20SCD120B
APT20SCD120B
APT20SCD120B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT20SCD120B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT20SCD120B
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 1.2KV 68A
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT20SCD120B Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή DIODE SCHOTTKY 1.2KV 68A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5545 pcs Φύλλο δεδομένων APT20SCD120B/S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1.8V @ 20A
Τάσης - DC Reverse (VR) (Max) 1200V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Ταχύτητα No Recovery Time > 500mA (Io) Σειρά -
Χρόνος επαναφοράς Reverse (TRR) 0ns Συσκευασία -
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας - Σύνδεση -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Diode Silicon Carbide Schottky 1200V 68A (DC) Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 400µA @ 1200V
Τρέχουσες - Μέσο ανορθωμένο (Io) 68A (DC) Χωρητικότητα @ VR, F 1135pF @ 0V, 1MHz