APT20M38BVFRG
APT20M38BVFRG
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT20M38BVFRG με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT20M38BVFRG
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 67A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος APT20M38BVFRG Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 67A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4568 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά POWER MOS V®
Rds On (Max) @ Id, Vgs 38 mOhm @ 500mA, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 370W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 6120pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 225nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 67A (Tc) 370W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 67A (Tc)