Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > ΤΡΑΝΖΙΣΤΟΡΣ - IGBTs - ενότητες > APT150GT120JR
APT150GT120JR
APT150GT120JR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT150GT120JR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT150GT120JR
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 170A 830W SOT227
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs30 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT150GT120JR Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή IGBT 1200V 170A 830W SOT227 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2457 pcs Φύλλο δεδομένων APT150GT120JRPower Products Catalog
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - συλλέκτη εκπομπού Ανάλυση (Max) 1200V
VCE (on) (Max) @ Vge, Ic 3.7V @ 15V, 150A Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ISOTOP®
Σειρά Thunderbolt IGBT® Ισχύς - Max 830W
Συσκευασία / υπόθεση ISOTOP Αλλα ονόματα APT150GT120JRMI
APT150GT120JRMI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) NTC θερμίστορ No
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Cies) @ Vce 9.3nF @ 25V Εισαγωγή Standard
IGBT Τύπος NPT Λεπτομερής περιγραφή IGBT Module NPT Single 1200V 170A 830W Chassis Mount ISOTOP®
Τρέχουσες - Συλλέκτης αποκοπής (Max) 150µA Τρέχουσες - Συλλέκτης (Ic) (Max) 170A