APT14M100B
APT14M100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά APT14M100B με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος APT14M100B
Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 14A TO-247
(σε δολάρια ΗΠΑ)
90 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος APT14M100B Κατασκευαστής Microsemi
Περιγραφή MOSFET N-CH 1000V 14A TO-247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11205 pcs Φύλλο δεδομένων Power Products CatalogAPT14M100B,S
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 [B] Σειρά POWER MOS 8™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 900 mOhm @ 7A, 10V Έκλυση ενέργειας (Max) 500W (Tc)
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση TO-247-3
Αλλα ονόματα APT14M100BMP
APT14M100BMP-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3965pF @ 25V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 120nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 1000V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 1000V 14A (Tc) 500W (Tc) Through Hole TO-247 [B] Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 14A (Tc)