Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SLD36A-TP
SLD36A-TP
SLD36A-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SLD36A-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SLD36A-TP
Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 36V 58.1V R-6
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SLD36A-TP Κατασκευαστής Micro Commercial Components (MCC)
Περιγραφή TVS DIODE 36V 58.1V R-6 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96675 pcs Φύλλο δεδομένων SLD10(C)A - SLD60(C)A
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 36V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 58.1V Τάση - Ανάλυση (Min) 40V
Μονοκατευθυντικά κανάλια 1 Τύπος Zener
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή R-6 Σειρά -
Προστασία γραμμής ισχύος No Ισχύς - μέγιστη παλμός 6000W (6kW)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση R6, Axial
Αλλα ονόματα SLD36A-TPMSTR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 103A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -