Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - δίοδοι > SLD40-018
SLD40-018
SLD40-018
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SLD40-018 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SLD40-018
Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V P600
(σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SLD40-018 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή TVS DIODE 40V 64.5V P600 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52579 pcs Φύλλο δεδομένων SLD Series Datasheet
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Αντίστροφη Standoff (Τύπος) 40V
Τάση - Σφίξιμο (Max) @ Ipp 64.5V Τάση - Ανάλυση (Min) 44.4V
Τύπος Zener Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή P600
Σειρά Automotive, AEC-Q101, SLD Προστασία γραμμής ισχύος No
Ισχύς - μέγιστη παλμός 5000W (5kW) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση P600, Axial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσα - μέγιστη παλμός (10 / 1000μs) 79.1A Χωρητικότητα @ Συχνότητα -