BZX84C33-TP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZX84C33-TP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
| Περιγραφή | DIODE ZENER 33V 350MW SOT23 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | BZX84C33-TP | Κατασκευαστής | Micro Commercial Components (MCC) |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | DIODE ZENER 33V 350MW SOT23 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 2954922 pcs | Φύλλο δεδομένων | BZX84C2V4-(B)51 |
| Κατηγορία | Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών | Τάσης - Zener (Nom) (Vz) | 33V |
| Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν | 900mV @ 10mA | Ανοχή | ±5% |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | SOT-23 | Σειρά | - |
| Ισχύς - Max | 350mW | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 150°C |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) | 80 Ohms |
| Λεπτομερής περιγραφή | Zener Diode 33V 350mW ±5% Surface Mount SOT-23 | Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr | 100nA @ 23.1V |