Σπίτι > Προϊόντα > Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών > Δίοδοι - Zener - Single > BZX84C33VLFHT116
BZX84C33VLFHT116
BZX84C33VLFHT116
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BZX84C33VLFHT116 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BZX84C33VLFHT116
Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Περιγραφή ZENER DIODE (AEC-Q101 QUALIFIED)
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BZX84C33VLFHT116 Κατασκευαστής LAPIS Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 2047639 pcs Φύλλο δεδομένων SSD3M T116 Taping SpecBZX84C33VLFH
Κατηγορία Προϊόντα διακριτών ημιαγωγών Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 33V
Ανοχή ±6.06% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SSD3
Σειρά Automotive, AEC-Q101 Ισχύς - Max 250mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Αλλα ονόματα BZX84C33VLFHT116CT Θερμοκρασία λειτουργίας 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 33V 250mW ±6.06% Surface Mount SSD3
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 100nA @ 23V