MIC37101-2.5YM
MIC37101-2.5YM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC37101-2.5YM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MIC37101-2.5YM
Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MIC37101-2.5YM Κατασκευαστής Micrel / Microchip Technology
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.5V @ 1A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR - Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα 576-1759-5
MIC37101-2.5YM-ND
MIC3710125YM
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year)
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 8-SOIC Τρέχουσες - εξόδου 1A