MIC37101-2.5BM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MIC37101-2.5BM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | Micrel / Microchip Technology |
| Περιγραφή | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 855 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | MIC37101-2.5BM | Κατασκευαστής | Micrel / Microchip Technology |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | IC REG LINEAR 2.5V 1A 8SOIC | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Απόκλιση τάσης (μέγιστο) | 0.5V @ 1A |
| Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) | 2.5V | Τάσης - εξόδου (Max) | - |
| Τάση - Εισόδου (Max) | 6V | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 8-SOIC |
| Σειρά | - | Χαρακτηριστικά προστασίας | Over Current, Over Temperature |
| Συσκευασία | Tube | Συσκευασία / υπόθεση | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PSRR | - | Τύπος εξόδου | Fixed |
| Διαμόρφωση εξόδου | Positive | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 125°C |
| Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών | 1 | τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount |
| Λεπτομερής περιγραφή | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 8-SOIC | Τρέχουσες - εξόδου | 1A |