TS5V522CPWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TS5V522CPWR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TS5V522CPWR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VGA SWITCH 5BIT 24TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TS5V522CPWR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 297442 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 4 V ~ 5.5 V
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) - Κύκλωμα διακοπτών -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα 296-28381-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αντίσταση κατάστασης (Max) 10 Ohm Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή Video Switch IC 24-TSSOP Αριθμός μέρους βάσης TS5V522
εφαρμογές Video -3dB εύρος ζώνης 380MHz