TS5V522CDBQR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TS5V522CDBQR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | N/A |
| Περιγραφή | IC VGA SWITCH 5BIT 24SSOP |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Παράμετρος προϊόντος
Product parameter
| Αριθμός μέρος | TS5V522CDBQR | Κατασκευαστής | N/A |
|---|---|---|---|
| Διαθέσιμη ποσότητα | 197695 pcs | Φύλλο δεδομένων | |
| Κατηγορία | Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) | Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) | 4 V ~ 5.5 V |
| Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) | - | Κύκλωμα διακοπτών | - |
| Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | 24-SSOP/QSOP | Σειρά | - |
| Συσκευασία | Original-Reel® | Συσκευασία / υπόθεση | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Αλλα ονόματα | 296-28380-6 | Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Αντίσταση κατάστασης (Max) | 10 Ohm | Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη | - |