TPS79501DRBEVM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPS79501DRBEVM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPS79501DRBEVM
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL MODULE FOR TPS79501
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 5305 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TPS79501DRBEVM Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL MODULE FOR TPS79501 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 5305 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 1.8V, 2.5V, 2.8V, 3.3V
Τάση - Είσοδος 2.7 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος TPS79501
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τύπος Positive Adjustable Αλλα ονόματα 296-49358
TPS79501DRBEVM-ND
Λεπτομερής περιγραφή TPS79501 1 - Single Channels per IC Positive Adjustable Linear Voltage Regulator Evaluation Board Τρέχουσες - εξόδου 500mA