TPS79501DCQRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TPS79501DCQRG4 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TPS79501DCQRG4
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος TPS79501DCQRG4 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT223 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5044 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) -
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 1.2V Τάσης - εξόδου (Max) 5.5V
Τάση - Εισόδου (Max) 5.5V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-6
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SOT-223-6
PSRR 59dB ~ 39dB (100Hz ~ 100kHz) Τύπος εξόδου Adjustable
Διαμόρφωση εξόδου Positive Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.2 V ~ 5.5 V 500mA SOT-223-6 Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 385µA
Τρέχουσες - εξόδου 500mA Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable