TL5001AQD
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL5001AQD με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL5001AQD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL5001AQD Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 58663 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V
τοπολογία Buck, Boost, Flyback σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Σειριακές διεπαφές - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Transistor Driver
Φάσεις εξόδου 1 Διαμόρφωση εξόδου Positive
Αλλα ονόματα 296-10204-5 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TJ)
Αριθμός Εξόδων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λειτουργία Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down Συχνότητα - Αλλαγή 20kHz ~ 500kHz