TL5001AIDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά TL5001AIDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος TL5001AIDR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG CTRLR BCK/BST/FLYBK 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος TL5001AIDR Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 62984 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 3.6 V ~ 40 V
τοπολογία Buck, Boost, Flyback σύγχρονη ανορθωτή No
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC Σειρά -
Σειριακές διεπαφές - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Transistor Driver
Φάσεις εξόδου 1 Διαμόρφωση εξόδου Positive
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Εξόδων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Συχνότητα - Αλλαγή 20kHz ~ 500kHz Κύκλος λειτουργίας (μέγιστο) 100%