SN74LS240DWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74LS240DWR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74LS240DWR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs6000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74LS240DWR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.25V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 160276 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC Σειρά 74LS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Τύπος εξόδου 3-State Αλλα ονόματα 296-1650-2
SN74LS240DWRG4
SN74LS240DWRG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
λογική Τύπος Buffer, Inverting Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 15mA, 24mA Αριθμός μέρους βάσης 74LS240