SN74LS240DBR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά SN74LS240DBR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος SN74LS240DBR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.25V 20SSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος SN74LS240DBR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 5.25V 20SSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115241 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 4.75 V ~ 5.25 V
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SSOP Σειρά 74LS
Συσκευασία / υπόθεση 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SSOP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 15mA, 24mA