MUX36D08IPWR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MUX36D08IPWR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MUX36D08IPWR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MUX36D08IPWR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MUX DUAL 8:1 170 OHM 28TSSOP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 17106 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 10 V ~ 36 V
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±5 V ~ 18 V Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 136ns, 78ns
Κύκλωμα διακοπτών - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 28-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 28-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα 296-45345-2
MUX36D08IPWR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αντίσταση κατάστασης (Max) 170 Ohm
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 8:1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 28-TSSOP
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 40pA Στιχομυθία -100dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 0.31pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 6 Ohm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 3pF, 7.5pF -3dB εύρος ζώνης -