MUX36D04IPW
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά MUX36D04IPW με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος MUX36D04IPW
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MUX 4:1 LOCAP CMOS 16TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs90 pcs180 pcs540 pcs1080 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος MUX36D04IPW Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 29650 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Προμήθεια, Ενιαία (V +) 10 V ~ 36 V
Τάση - Τροφοδοσία, Διπλή (V ±) ±5 V ~ 18 V Χρόνος διακοπής (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns
Κύκλωμα διακοπτών - Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-TSSOP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Αλλα ονόματα 296-47711
MUX36D04IPW-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αντίσταση κατάστασης (Max) 170 Ohm
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Κύκλωμα πολυπλέκτη / αποπολυπλέκτη 4:1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 2 (1 Year) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-TSSOP
Τρέχουσα - Διαρροή (IS (off)) (Max) 400pA Στιχομυθία -96dB @ 1MHz
Φόρτιση με ένεση 0.3pC Αντιστοίχιση καναλιού σε κανάλι (ΔRon) 2.4 Ohm
Χωρητικότητα καναλιού (CS (εκτός), CD (εκτός λειτουργίας) 2.4pF, 4.3pF -3dB εύρος ζώνης -