Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > LT1009CLP
LT1009CLP
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LT1009CLP με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LT1009CLP
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LT1009CLP Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99299 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάση - Είσοδος - Ανοχή ±0.2%
Συντελεστής θερμοκρασίας 25ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3
Σειρά - Τύπος αναφοράς Shunt
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Τύπος εξόδου Fixed Αλλα ονόματα 296-9585-5
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz -
Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 10mA TO-92-3
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 10mA