Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Το POLMIC - τάσης αναφοράς > LT1009CDR
LT1009CDR
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LT1009CDR με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LT1009CDR
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LT1009CDR Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104518 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V
Τάση - Είσοδος - Ανοχή ±0.4%
Συντελεστής θερμοκρασίας 25ppm/°C Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SOIC
Σειρά - Τύπος αναφοράς Shunt
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Τύπος εξόδου Fixed Αλλα ονόματα 296-14611-1
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz -
Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-SOIC
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 10mA