LP3852EMP-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP3852EMP-2.5 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP3852EMP-2.5
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP3852EMP-2.5 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 25464 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Απόκλιση τάσης (μέγιστο) 0.44V @ 1.5A
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάσης - εξόδου (Max) -
Τάση - Εισόδου (Max) 7V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOT-223-5
Σειρά - Χαρακτηριστικά προστασίας Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση TO-261-5, TO-261AB
PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz) Τύπος εξόδου Fixed
Διαμόρφωση εξόδου Positive Αλλα ονόματα LP3852EMP-2.5TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C Αριθμός των Ρυθμιστικών Αρχών 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-5
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 10mA Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 3mA
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Χαρακτηριστικά ελέγχου Enable