LP38512TS-1.8EV
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LP38512TS-1.8EV με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LP38512TS-1.8EV
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή BOARD EVAL FOR LP38512TS-1.8
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
In Stock 4040 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LP38512TS-1.8EV Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4040 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 1.8V
Τάση - Είσοδος 2.25 V ~ 5.5 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος LP38512
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τύπος Positive Fixed Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τρέχουσες - εξόδου 1.5A Κανάλια ανά IC 1 - Single