LMZM33603EVM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LMZM33603EVM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LMZM33603EVM
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL BOARD FOR LMZM33603
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
In Stock 1983 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LMZM33603EVM Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL BOARD FOR LMZM33603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1983 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 2.5V, 3.3V, 5V or 12V
Τάση - Είσοδος 4 V ~ 36 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος LMZM33603
παρέχεται Περιεχόμενα Board(s) Σειρά -
ρυθμιστής Τοπολογία Buck Έξοδοι και Τύπος 1, Non-Isolated
Αλλα ονόματα 296-48020
LMZM33603EVM-ND
Σημείωση -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύριος σκοπός DC/DC, Step Down
Τρέχουσες - εξόδου 3A Τύπος του σκάφους Fully Populated