LMZM33602EVM
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά LMZM33602EVM με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος LMZM33602EVM
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή EVAL BOARD FOR LMZM33602
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος LMZM33602EVM Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 1976 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ανάπτυξη διοικητικών συμβουλίων, εξαρτήσεις, προγρ Τάσης - Έξοδος 2.5V, 3.3V, 5V, 12V
Τάση - Είσοδος 4 V ~ 36 V Χρησιμοποιηθεί IC / Μέρος LMZM33602