Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - σαγιονάρες > CD74HC173PWT
CD74HC173PWT
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74HC173PWT με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74HC173PWT
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16TSSOP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74HC173PWT Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 4994 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V
Τύπος D-Type Trigger Τύπος Positive Edge
Σειρά 74HC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Τύπος εξόδου Tri-State, Non-Inverted
Αλλα ονόματα CD74HC173PWTE4
CD74HC173PWTE4-ND
CD74HC173PWTG4
CD74HC173PWTG4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 34ns @ 6V, 50pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χωρητικότητα εισόδου 10pF Λειτουργία Master Reset
Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8µA Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 7.8mA, 7.8mA
Συχνότητα ρολογιού 60MHz Αριθμός μέρους βάσης 74HC173