Σπίτι > Προϊόντα > Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) > Λογική - σαγιονάρες > CD74HC173M96
CD74HC173M96
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CD74HC173M96 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος CD74HC173M96
Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC FF D-TYPE SNGL 4BIT 16SOIC
Product parameter
Αριθμός μέρος CD74HC173M96 Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 322777 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Ολοκληρωμένα κυκλώματα (ICs) Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V
Τύπος D-Type Trigger Τύπος Positive Edge
Σειρά 74HC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Τύπος εξόδου Tri-State, Non-Inverted
Αλλα ονόματα 296-31571-2
CD74HC173M96-ND
CD74HC173M96E4
CD74HC173M96E4-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 1 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Max καθυστέρηση διάδοσης @ V, Max CL 34ns @ 6V, 50pF Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου 10pF
Λειτουργία Master Reset Τρέχουσα - Παλαιά (Iq) 8µA
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 7.8mA, 7.8mA Συχνότητα ρολογιού 60MHz